Kartki z życzeniami

E-kartki i SMS-y

Jak wysłać e-kartkę za pomocą SMS

Jeśli nie wiesz, jak wysyłać e-kartkę za pomocą SMS, nie przejmuj się. Na stronie, gdzie jest to możliwe, dostaniesz wszystkie konieczne wskazówki i rady!

W Internecie można trafić na serwisy, które umożliwiają wysyłanie e-kartek. Takie elektroniczne kartki wysyła się zazwyczaj na pocztę e-mail lub za pomocą SMS-a. W każdym przypadku postępuje się podobnie. Jeśli ktoś nie miał okazji korzystać z takich serwisów i nie wie, jak wysłać e-kartkę za pomocą SMS, nie musi się obawiać, bo na pewno sobie z tym poradzi.

Wystarczy, że wybierze się odpowiedni portal czy stronę internetową, gdzie takie e-kartki można wysłać. Na nich znajdują się dokładne i jasne instrukcje dotyczące tego, jak wysyłać e-kartkę za pomocą SMS. Nie ma sposobu, by sobie z tym nie poradzić. Samo wysyłanie takiej kartki ogranicza się do kilku kroków. Wybór kartki, napisanie życzeń i wybranie drogi, jaką kartka dotrze do adresata. Czy będzie to właśnie SMS, czy e-mail. Nie robi to większej różnicy. Przykład https://adconnect.pl/zyczenia-kartki/urodzinowe

Elektroniczne kartki z życzeniami

Życzenia okolicznościowe na maila

Kiedyś życzenia wysyłano sobie tylko za pośrednictwem kartek pocztowych. Nie było innych możliwości. Składano je też przez telefon, jeśli osobisty kontakt nie był możliwy. Dzisiaj możliwości jest więcej, bo mamy też do wyboru wysyłanie życzeń na maila lub SMS. Ponieważ ludzie dużo czasu spędzają w sieci i często korzystają ze smartfonów, w taki sposób życzenia wysyła się dzisiaj bardzo często.

Decyduje o tym też to, że mamy mniej czasu. Na wszystko. A SMS czy e-mail z życzeniami zawsze jest wyrazem pamięci i może być sposobem na okazanie uczuć. Może wymaga to mniejszego wysiłku niż wysłanie tradycyjnej pocztówki, jednak gest pozostaje taki sam. Czy decydujemy się na wysyłanie życzeń na maila lub SMS, czy za pośrednictwem pocztówki, ich znaczenie jest takie samo. Zawsze takie życzenia są mile widziane.

Zobacz również