Dzień Matki i Ojca

Dzień Matki: Jaki prezent wybrać dla mam?

Dzień matki co coroczne święto, o którym każdy powinien pamiętać. Nie powinniśmy zapominać o naszych mamach w tym szczególnym dniu. To wyjątkowy dzień, który powinniśmy świętować. Niektórzy pewnie na ostatnią chwilę wybierają prezent, inni z kolei nie mają totalnie pomysłu na upominek. Oto lista ciekawych pomysłów na prezent nie tylko z okazji Dnia Matki.

Kwiaty

Kwiaty to uniwersalny, klasyczny i dość miły gest, który jest świetnym prezentem na wiele okazji. Ulubione kwiaty dla naszej mamy sprawią jej wiele przyjemności w dniu jej święta. Wprowadzają świetny nastrój i są także idealnym dodatkiem do głównego prezentu, ale mogą także być tym głównym. Wszystko zależy od własnych preferencji i upodobań.

Perfumy

Dość popularnym i klasycznym prezentem są perfumy. Aby jednak ten upominek ucieszył nasze rodzicielki trzeba trafić w ich ulubiony zapach. Najlepiej celować w zapach, którego do tej pory używają lub te w podobnym tonie. Wtedy prezent będzie na pewno trafiony w dziesiątkę!

Bon do spa

To świetny prezent dla każdej kobiety. Taki bon do spa z pewnością ucieszy nasze mamy. Często do takiego miejsca wybierają się mamy z córkami, więc warto przemyśleć i tę opcję. Takie chwile we dwie to fantastyczny czas i umacnianie więzi. Przed zakupem warto sprawdzić ofertę salonu i to jakie zabiegi wykonują oraz oczywiście czy będą one odpowiednie dla mamy.

Bon zakupowy dla mamy

Bon do ulubionego sklepu

Jest to świetny prezent dla kobiet, które lubią chodzić na zakupy. Można kupić taki do konkretnego sklepu, jednak coraz częściej galerie oferują bony na daną kwotę do wykorzystania w wybranym przez siebie sklepie w danej galerii. Kwota bonu zależy od nas, jeśli składamy się z rodzeństwem będzie pewnie większa, co ucieszy naszą mamę.

Książki, płyty, bilety, etc...

Dla mam, które mają podobne zainteresowania, lubią wychodzić, słuchają muzyki. Jeśli wiemy co konkretnie je interesuje bez problemu znajdziemy idealny prezent z tego działu. Pamiętajmy, aby kupić coś czego nie mają. Taki zdublowany prezent zajmie tylko kolejne miejsce na półce.

Sprzęty kuchenne

Jeśli nasza mama uwielbia gotować i piec, prezent z tej kategorii będzie strzałem w dziesiątkę. Sprzęt typu mikser czy blender, gadżet do pieczenia lub inny, który ułatwi pracę w kuchni lub coś co po prostu potrzebuje. Taki prezent jest praktyczny i na pewno się spodoba.

Własnoręcznie wykonany prezent

Tego rodzaju prezenty są na pewno bardzo wzruszające. Jeśli mamy wystarczający czas na ich przygotowanie, nie ma się nad czym zastanawiać. Biżuteria ręcznie robiona, piękna kartka z życzeniami, album hand made lub fotoksiążka to prezenty niepowtarzalne i pamiątkowe. 

Zobacz również